Насос плаваючий Fordy 170 м³/ годину (3,7 кВт/380В)


Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Насос плаваючий Fordy 170 м³/ годину (3,7 кВт/380В)
Плаваючий насос працює з мотором, який зафіксований в алюмінієвому захисному кожусі, на поплавці, над і під водною поверхнею. Створюваний ним потік води охолоджує мотор.
Плаваючий насос дуже довговічний і багатофункціональний.
Захисна решітка водозабірника запобігає потраплянню в робочу зону сміття й риб.
Високоефективний плаваючий насос сприяє активній дегазації водойми, задяки тому що забір води відбувається під насосом, створюючи водночас вертикальну циркуляцію води у водоймі.
Вихідний отвір насосу оснащений спеціальним патрубком та хомутом, які дозволяють підключати до насоса гнучкий шланг (типу Layflat).
- Модель – Плаваючий насос Fordy FB3700-170-10
- Потужність – 3,7 кВт
- Напруга – 380 В
- Продуктивність – 170 м3/год
- Висота підйому води – 10 м
- Вихідний отвір – 6 дюймів (150 мм)
- Габарити (ШхДхВ) – 60х60х55 см
- Вага (брутто/нетто) – 26/24 кг
- Гарантія – 6 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fordy Machinery |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 3,7 кВт |
| Напруга | 380 В |
| Габарити (ШхДхВ) | 60х60х55 см |
| Вага (брутто/нетто) | 26/24 кг |
| Гарантія | 6 місяців |
| Продуктивність | 170 м3/год |
| Висота підйому (насоса) | 10 м |
| Вихідний отвір | 6 дюймів (150 мм) |
- Ціна: 25 500 ₴
- Спосіб упаковки: Картонні коробки

