Фонтанний аератор водойми (1,5 кВт/220В) YASSEN FOUNTAIN PUMP FP-1.5



Фонтанний аератор (1,5 кВт/220В) YASSEN FOUNTAIN PUMP FP-1.5
Фонтанний аератор має конструкцію з мотором у корпусі з нержавіючої сталі, зафіксованим на поплавці під водною поверхнею. Він може застосовуватися в різних водоймах, включаючи ставки для мальків, садки та декоративні ставки. Застосування цього аератора дозволяє поліпшити місце існування і прискорити зростання риб. Фонтанний аератор простий і зручний в експлуатації. Ефект аерації досягається за рахунок удару води об поверхню водойми, а також аератор створює вертикальну циркуляцію, що активно сприяє дегазації водойми. Цей аератор збагачує воду киснем та видаляє шкідливі гази (такі як двоокис вуглецю). Хвилі, що утворюються під час роботи аератора, перешкоджають зростанню мікроводоростей у водоймі. У природних ставках циркуляція запобігає утворенню застійних зон і дефіциту кисню в них. Поліпшується якість води та епізоотичний стан водойми та риб.
Зверніть увагу, аератор виконаний із високоякісних матеріалів та компонентів. Він утворює фонтан з бризок і додатково створює прекрасний вигляд, все це прикрасить ваше водоймище. Аератор виключить зайві витрати енергії, що зазвичай спостерігається під час експлуатації великих аераторів.
Фонтанний аератор має надійний мотор, поміщений усередині корпусу з нержавіючої сталі, охолоджується за рахунок обмивання водою зовні корпусу. Двигун забезпечує значну циркуляцію води з низькою витратою енергії. Цей аератор утворює фонтан із бризок діаметром до 7 метрів, за допомогою конічного відбивача. Це забезпечує чудову аерацію та гарний перебіг у сторони. Поплавець має компактний розмір, під час роботи його майже не видно на водоймі.
Відрізняється довговічністю та ефективністю, практично не засмічується. Ця модель рекомендована для басейнів, ставків та природних водойм з площею поверхні до 0,40 га.
Фонтанний аератор також можна використовувати як плаваючий насос. Для цього в комплекті є насадка перехідник для підключення шлангу.
ПІДКЛЮЧАТИ ДО МЕРЕЖІ ОБОВ'ЯЗКОВО ЧЕРЕЗ АВТОМАТ ЗАХИСТУ ДВИГУНА
- Модель аератора – Фонтанний аератор YASSEN FOUNTAIN PUMP FP-1.5
- Потужність – 1,5 кВт
- Напруга – 220 В
- Довжина кабелю у комплекті – 12 м
- Номінальний струм – 4 А
- RPM електромотора – 2800 об/хв
- Насичення киснем – 1,2 кг/год
- Площа водойми – 0,40 га
- Продуктивність – 50 м3/год
- Діаметр розпилення – 7 м
- Висота фонтана – 2 м
- Висота підіймання води (в режимі насоса) – 6 м
- Габарити (ШхДхВ) – 40х40х55 см
- Вага (брутто/нетто) – 14/13 кг
- Гарантія – 6 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fordy Machinery |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 1,5 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Насичення киснем | 1,2 кг/год |
| Площа водойми | 0,40 га |
| Габарити (ШхДхВ) | 40х40х55 см |
| Вага (брутто/нетто) | 14/13 кг |
| Гарантія | 6 місяців |
| Продуктивність | 50 м3/год |
| Діаметр фонтану | 7 м |
| Висота фонтану | 2 м |
| Висота підйому води (в режимі насоса) | 6 м |
| Номінальний струм | 4 А |
| RPM електромотора | 2800 об/хв |
| Длина кабеля в комплекте | 12 м |
- Ціна: 22 500 ₴
- Спосіб упаковки: Картонні коробки

