Хвильовий відцентровий аератор водойми анти зледенювач (1,5 кВт/380В) YASSEN DOUBLE SPEED WAVE DBT-1.5




Хвильовий відцентровий двошвидкісний аератор анти зледенювач YASSEN DOUBLE SPEED WAVE DBT-1.5
Хвильовий відцентровий двошвидкісний аератор антиобледенитель - це комбінована модель, яка поєднує в собі функції хвильового та відцентрового аераторів. Дану модель можна використовувати у зимовий період.
Мотор з редуктором, що фіксується розтяжками, обертає конусоподібний поплавець з трьома лезоподібними лопатями. Активний спіралеподібний потік хвиль, що генерується, перешкоджає утворенню льоду і розбиває вже утворений. Також хвилі, що утворюються, ефективно розподіляють аеровану воду по всій водоймі.
Гребний гвинт має 8 лопатей, він виготовлений із нержавіючої сталі. При обертанні перемішує велику масу води за допомогою широкого грибоподібного фонтану. Утворене хвилювання водної поверхні, ускладнює розвиток мікроводоростей. Активний газообмін з атмосферою забезпечується широким круговим потоком бризок та їх ударом по поверхні за рахунок добре підібраного кута розкиду води.
Комбінування функцій хвильового та відцентрового аераторів, дає приголомшливий ефект вертикальної циркуляції води, що виникає, у водоймі. Обмін поверхневої води з донною, забезпечує ефективну дегазацію та аерацію водойми, видаляються шкідливі гази з водойми. Газовиділення та аерація сприяють значному поліпшенню стану риб.
Мотор із редуктором закриває захисний кожух. Усі пластикові деталі аератора виготовлені з нейлону високої щільності. Даний матеріал міцний та довговічний, стійкий до УФ-випромінювання. Корпус мотора та редуктора виготовлений із високоякісних матеріалів. Такий аератор можна експлуатувати як у прісній, так і в морській воді.
ПІДКЛЮЧАТИ ДО МЕРЕЖІ ОБОВ'ЯЗКОВО ЧЕРЕЗ АВТОМАТ ЗАХИСТУ ДВИГУНА
- Модель аератора – Хвильовий відцентровий двошвидкісний аератор анти зледенювач YASSEN DOUBLE SPEED WAVE DBT-1.5
- Потужність – 1,5 кВт
- Напруга – 380 В
- Номінальний струм – 3 А
- RPM електромотора – 1400 об/хв
- Насичення киснем – 3,1 кг/год
- Площа водоймища – 0,60 га
- Редуктор – трансмісійна олія 1 л
- Габарити – (ØхВ) 130×70 см
- Вага (брутто/нетто) – 92/90 кг
- Гарантія – 6 місяців

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fordy Machinery |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 1,5 кВт |
| Напруга | 380 В |
| Насичення киснем | 3,1 кг/год |
| Площа водойми | 0,60 га |
| Габарити (ШхДхВ) | 130×130×70 см |
| Вага (брутто/нетто) | 92/90 кг |
| Гарантія | 6 місяців |
| Номінальний струм | 3 А |
| RPM електромотора | 1400 об/хв |
- Ціна: 35 000 ₴
- Спосіб упаковки: Картонні коробки

