Купольний фонтанний аератор водойми (0,75 кВт/220В - 2 крильчатки) YASSEN DOME SUBMERSIBLE SURGE AE-0.75





Купольний фонтанний аератор (0,75 кВт/220В - 2 крильчатки) YASSEN DOME SUBMERSIBLE SURGE AE-0.75
Цей плаваючий аератор фонтанного типу, в даний час є передовою моделлю для вирощування аквакультури і має ряд патентів.
Аератор оснащений 2 крильчатками, які формують 6 лопатей спіралеподібної форми. Така крильчатка перемішує і штовхає воду нагору у вигляді фонтану куполоподібної форми. Ця модель дуже гарна у виробництві кисню.
Водонепроникний корпус двигуна виготовлений з нержавіючої сталі марки 304. Двигун може нормально працювати при наднизькій напрузі в діапазоні (200-230В). Безредукторна конструкція двигуна робить аератор більш простим та довговічним в експлуатації.
Купольний аератор має унікальну спіральну крильчатку зі збільшеною кількістю лопаток. Завдяки чому може пропускати через себе велику кількість води, виробляючи велику кількість кисню. Таким чином, збільшується максимальна кількість розчиненого кисню у воді.
Принцип роботи купольного аератора, має сильну здатність створювати хвилі. Він значно збільшує площу контакту між водоймою та повітрям, ефективно знижує вміст аміачного азоту, нітритів та інших шкідливих речовин та газів у водоймі, а також стримує забруднення води. Додаючи кількість корму для риб для збільшення врожайності, що має добрий стимулюючий ефект.
Захисна решітка водозабірника запобігає попаданню в робочу зону сміття та риб. Цей аератор сприяє активній дегазації водойми, тому що під час роботи створюється вертикальна циркуляція у водоймі, що сприяє перемішуванню нижніх шарів з верхніми.
Використовується головним чином у водоймищах та ставках з розведення риб. Може служити і як прикраса на озерах та ставках у паркових зонах.
ПІДКЛЮЧАТИ ДО МЕРЕЖІ ОБОВ'ЯЗКОВО ЧЕРЕЗ АВТОМАТ ЗАХИСТУ ДВИГУНА
- Модель аератора – Купольний фонтанний аератор YASSEN DOME SUBMERSIBLE SURGE AE-0.75
- Потужність – 0,75 кВт
- Напруга – 220 В
- Номінальний струм – 3 А
- Насичення киснем – 2,3 кг/годину
- Діаметр фонтану – 1,5 м
- Площа водоймища – 0,4 га
- Швидкість обертів крильчатки – 1390 (r/min)
- Габарити (ШхДхВ) – 82×82×56 см
- Вага (брутто/нетто) – 24/22 кг
- Гарантія – 6 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fordy Machinery |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 0,75 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Насичення киснем | 2,3 кг/год |
| Площа водойми | 0,40 га |
| Габарити (ШхДхВ) | 82х82х56 см |
| Вага (брутто/нетто) | 24/22 кг |
| Гарантія | 6 місяців |
| Номінальний струм | 3 А |
- Ціна: 24 500 ₴
- Спосіб упаковки: Картонні коробки




