Турбінний вертикальний анти зледенювач (1,5кВт/220В) аератор водойми високоефективний YASSEN TURBINE TA-1.5





Високоефективний вертикальний турбінний аератор анти зледенювач YASSEN TURBINE TA-1.5
Високоефективний вертикальний турбінний аератор анти зледенювач з нижньою аерацією, має турбіну розташовану в нижній частині під поплавцями на глибині, в кінці якої встановлені запатентовані з'єднані конічні лопаті та крильчатка, які рухають вал-труба з нержавіючої сталі. Через цю трубу нагнітається повітря в аераційну пластину крильчатки та утворюються дрібні бульбашки повітря, які підвищують вміст розчиненого кисню у водоймі. Обертання круглої аераційної крильчатки, рухає потік повітря і води по вертикалі, завдяки чому перемішуються шари води і дегазується водоймище. Крильчатка з нержавіючої сталі, під час роботи створює потужний хвильовий потік у сторони, це сприяє більш ефективній дегазації водойми, а також захищає риб від рухомих частин аератора.
Ця модель аератора може використовуватись у зимовий час під час сильних морозів. Генерований цим аератором активний вируючий водний потік перешкоджає утворенню льоду. Особливістю цього аератора є той факт, що він ефективно працює навіть при сильних морозах. Так як за рахунок вертикального розташування турбіни та знаходження крильчаток на великій глибині, створюється активна зона бурління під самим аератором, таким чином ніякі частини аератора не вмерзають в лід.
Попри ефективну циркуляцію, такий аератор для водойми не створює шуму води, чути тільки шипіння повітря. Конструкція крильчатки виконана таким чином, аби унеможливити потрапляння риб і сміття. Робоча зона крильчатки створує активний рух води, яка лагідно відштовхує риб. Крильчатка сконструйована так, що під час роботи аератора відбувається її самоочищення створюваним потоком води.
ПІДКЛЮЧАТИ ДО МЕРЕЖІ ОБОВ'ЯЗКОВО ЧЕРЕЗ АВТОМАТ ЗАХИСТУ ДВИГУНА
- Модель аератора – Високоефективний вертикальний турбінний аератор анти зледенювач YASSEN TURBINE TA-1.5
- Потужність – 1,5 кВт
- Напруга – 220 В
- Номінальний струм – 7 А
- RPM електромотора – 2800 об/хв
- Насичення киснем – 2,1 кг / год
- Площа водоймища – 0,50 га
- Габарити (ШхДхВ) – 80×135×85 см
- Вага (брутто/нетто) – 60/52 кг
- Гарантія – 6 місяців

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fordy Machinery |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 1,5 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Насичення киснем | 2,1 кг/год |
| Площа водойми | 0,50 га |
| Габарити (ШхДхВ) | 80×135×85 см |
| Вага (брутто/нетто) | 60/52 кг |
| Гарантія | 6 місяців |
| Номінальний струм | 7 А |
| RPM електромотора | 2800 об/хв |
- Ціна: 24 500 ₴
- Спосіб упаковки: Картонні коробки



