Хвильовий аератор антизледенювач Fordy GYL-1.5 (1,5 кВт/380В)





Хвильовий аератор антизледенювач GYL-1.5
Двигун з редуктором, що жорстко фіксується розтяжками, обертає навколо своєї осі хрестоподібний поплавець із чотирма усіченими поверхнями. Редуктор із мотором закриває захисний кожух.
Хвильовий аератор можна використовувати у зимовий період. Генерований ним активний спіралеподібний потік хвиль, що вирує, перешкоджає утворенню льоду і розбиває вже утворений.
Під час роботи Хвильового аератора виникає вертикальна циркуляція води у водоймі. Обмін поверхневої води з донною, забезпечує ефективну дегазацію й аерацію водойми. Утворені спіралеподібі хвилі ускладнюють розвиток мікроводоростей. Активний газообмін з атмосферою забезпечується широким круговим утворенням хвиль. Газовідділення й аерація сприяють неабиякому поліпшенню стану риб.
Корпус аератора виготовлений із нейлону високої щільності. Цей матеріал міцний і довговічний, стійкий до УФ-випромінювання.
Корпус мотора та редуктора виготовлений із високоякісних матеріалів. Такий аератор для озера можна експлуатувати як у прісній, так і в морській воді.
-
Потужність 1,5 кВт
-
Напруга 380 В
-
Насичення киснем 3,78 кг/год
-
Площа водойми 0,60 га
-
Кількість поплавців (нейлонових) 4 шт.
-
Редуктор - трансмісійна олія 0,8 л
-
Габарити (ШхДхВ) 111×55 см
-
Вага (брутто/нетто) 45/43 кг
-
Гарантія 6 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fordy Machinery |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 1,5 кВт |
| Напруга | 380 В |
| Насичення киснем | 3,78 кг/годину |
| Площа водойми | 0,60 га |
| Кількість лопатей (нейлонових) | 4 шт. |
| Габарити (ШхДхВ) | 111×55 см |
| Вага (брутто/нетто) | 45/43 кг |
| Гарантія | 6 місяців |
- Ціна: 34 000 ₴
- Спосіб упаковки: Картонні коробки



